Od roku 1992 jsme přímí výrobci v tisku a reklamě.

Grafika

dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorby firemních log a firemního designu (CI, GM…). Specializujeme se také na redesign firemních značek včetně vytváření nových vizuálních a komunikačních stylů firem.

Tisk

Nabízíme profesionální digitální tisk, velkoformátový tisk, 3D tisk a ofsetový tisk. Specializujeme se především na výrobu firemních tiskovin, samolepek, obrazů na malířská plátna a na potisky mnoha druhů textilu.

Potisky textilu

Rádi Vám dodáme a potiskneme či výšivkou označíme trička, mikiny, sportovní dresy, pracovní oděvy, deštníky, tašky, ručníky a další druhy textilu. Přímý digitální potisk, flexo tisk, transferový sítotisk a další technologie.

Signmaking

reklamní značení automobilů, označení firem a prodejen, orientačí systémy, firemní PVC bannery, řezaná grafika, 3D grafika ze Styroduru apod.

SEO, výroba www stránek na míru

rádi Vám vytvoříme moderní respozivní www stránky na míru. Zajístíme optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a další propagaci na internetu.

Samolepky

PVC samolepky s ořezem do libovolného tvaru > Papírové samolepky > Bezpečnostní samolepky > Pro revizní techniky a další ...

  • Rádi vás uvidíme!